2019’da Moda Olacak Gelin Aksesuarı: Beyaz Dövmeler

2019’da Moda Olacak Gelin Aksesuarı: Beyaz Dövmeler

Düğün gününde farklı olmak isteyenler; 2019’da gelin aksesuarı seçimlerinde beyaz dövmeleri tercih ederek, harika bir görünüme kavuşabilirler! Eğer sende 2019 gelini olacaksan ve yeni bir şeyler arıyorsan bu yazı tam sana göre!

Her geçen gün gelin adaylarına ilham verecek “yeni trendler” çıksa da aslında bu biraz da kafa karışıklığına sebep olabilmekte. Bu nedenle, düğününde ya da kına gecende “hangi konsepti” planlıyor ise yapacağın trendlerin “konseptine” uygun olmasına dikkat et! Kınalarda ve düğünlerde sık sık kullanılan beyaz dövme ise; 2019’ın gelin aksesuarı trendi olacak, şimdiden biz söyleyelim! Kır konseptini tercih edecek tüm gelinlerle sık sık göreceğimiz beyaz kınalar hakkında bilmediklerine şimdi göz at!

Gelin Aksesuarı
Gelin Aksesuarı

Kına Gecesinin Olmazsa Olmazı Kına Kokusundan Beyaz Kına İle Kurtulabilirsin?

Bildiğin üzere kınanın birçok çeşidi var ve eğer ki kına kokusundan rahatsız oluyorsan “beyaz kına” yakılmasını tercih edebilirsin. Beyaz kına dövmesine ek olarak avuç içlerine kına yakılmasını sağlarsan, kına kokusundan kurtuladabilirsin

Beyaz Kına, Her Yerde Kullanılabilir?

Vücudunda istediğin yere kullanabileceğin beyaz kına; genelde el kol ve omuzda kullanılmaktadır. Kısa gelinlik modeli tercih edeceksen de bacak yada ayak bileklerine beyaz kına modellerini uygulayabilirsin.

Gelin Aksesuarı
Gelin Aksesuarı

Beyaz Kına, Güzellik İçin Uzun Yıllarca Her Alanda Kullanılmış?

Beyaz kına, genel olarak insanlar arasında çok fazla bilinmese de tarihi uzun yıllara dayanıyor. Mezotopamya başta olmak üzere Nil Nehri, Arap Yarım Adası gibi bölgelerde kullanılan beyaz kınanın içinde antioksidan ve mineraller bulunuyor. Doğal cilt bakımı ürünü olarak kullanılan beyaz kına, dövme için günümüzde en iyi seçenekler arasında yer alacak gibi duruyor.

 Beyaz Kınanın Avantajlarından Mutlaka Sende Faydalan!?

Sıkıldığın zaman kolayca kurtulabileceğin beyaz kına, ciltte en fazla 15 gün kalıyor. İstediğin modeli seçip uygulayabileceğin beyaz kına dövmesi ile gelinliğinle harika bir uyum yakalayabilirsin.

2019’de Kullanabileceğin Beyaz Kına Dövmesi İçin Örnek Modeller?

Kır düğünü yada otel düğünü fark etmeksizin tüm düğün mekanı konseptlerine uyabilecek beyaz kına dövmesi, sende harika duracak! Aşağıdaki modellerden birini seç ve düğün günü göz kamaştır!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *