Çınar Kır Bahçesi- Düğün Salonu İncelemesi

Kır Düğünü Yapmak İsteyenler İçin İdeal Bir Mekan: Çınar Kır Bahçesi: “Acaba düğünüm için hayallerimdeki gibi bir mekân bulabilir miyim” düşünmenize gerek yok! Düğün Pazarı olarak bizler burada hayallerinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek için varız!

Çekmeköy’ün bin bir yeşili arasında sizlere cennet vadisi gibi bir doğa harikası sunan Çınar Kır Bahçesi her türlü etkinlik veya gün boyu huzurla dinlenebileceğiniz bir mekândır. Herkesin huzurla gözlerini sizden alamayacağı o günde ise Çınar Kır Bahçesi’nin o muhteşem havası sizleri de değerli konuklarınızı da adeta mest edecek.

cinar-kir-bahcesi
cinar-kir-bahcesi

Çınar Kır Bahçesi Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Çınar Kır Bahçesi, 1000-2000 kişi aralığında bir konuk kapasitesine sahip olup; samimi, içten ve güler yüzlü ekibiyle sizlere hizmet verebilen bir mekan. 2 adet lavabo, bay/bayan mescit ve bebek emzirme odası bulunan Çınar Kır Bahçesi, düğününüz için sizleri yemyeşil ve oldukça geniş bir alan ile karşılayacak. Masaların üzerinde sizlerin arzu ettiği konsepte uygun renkte örtüler kullanılmakla birlikte dekorasyon çiçek ve şamdan ile tamamlanacaktır. Yemek organizasyonlarınız ise lezzetli menüler ile daha da bir güzel hale bürünecektir. Şayet yemekli bir düğün yapacak olursanız sizlerle koordineli bir şekilde seçip düşündüğümüz yemeklerin tadımı için düğünden önce bir tadım testine gitmeniz gerekecek. Daha sonra sizlerin onayı alındıktan sonra menüler düğün gününüz için taze malzemeler ile hazırlanmaya başlanacaktır. Peki ya” benim düğünüm yemeksiz olacak benim masalarım boş mu kalacak” diye endişe etmeden hemen biz söyleyelim. Tabi ki de değerli konuklarınıza masalarında tatlı tuzlu ikramlar ve çeşitli içecekler bulunacaktır.

Bahçenin tam ortasında bulunan geniş dans pisti sayesinde sevdiklerinizle birlikte gece boyunca çılgınlar gibi dans edebileceksiniz. Dans pistinin hemen arkasında bulunan sahnede ise orkestra tüm gece sizler için canlı performanslar sergiliyor. Yörenize uygun danslar, halaylar ve romantik danslar ile düğününüz daha da şenlenecektir. Tabi ki düğünlerin olmazsa olmazı düğün pastası… 7 katlı tasarlanan ve tadı sizleri alıp bambaşka yerlere götürecek olan düğün pastası, taptaze olacaktır.

Düğün, sünnet, nişan, okul toplantıları gibi davetlere de kucak açan mekan; sizlere hafta sonları için de kahvaltı keyfi ile başlayıp daha sonra da barbekü partisi ile sonlanan organizasyonlara imza atmaktadır.

Çınar Kır Bahçesi Nerededir? Çınar Kır Bahçesine Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Çekmeköy bölgesinde Hüseyinli köyünde bulunan salona ulaşmak için Asya Yakasından şahsi araçları ile gelecek konuklarınız; Alemdağ Şile yolu üzerinden veya O-6 üzerinden bir güzergâh izleyerek rahatlıkla ulaşabilirler. Mekânın açık adresi Hüseyinli Mahallesi (Köyü) Saadet Sokak No:2-A/1 Çekmeköy İstanbul’dur. Toplu taşıma kullanacak konuklarınız 138 numaralı otobüslere binip oradan da 131T numaralı otobüsleri kullanarak 2 sefer de rahatlık ile ulaşabilirler. Avrupa Yakasından gelecek konuklarınız ise Marmaray, köprü yolu, metrobüs veya vapur gibi toplu taşımalarla karşıya geçebilirler oradan da ilgili otobüslere binerek mekâna varabilirler. İstanbul gibi metropol bir şehrin içerisinde sizlere adeta bir cennet vadisini sunan Çınar Kır Bahçesi’ne göz atmanızı öneriyoruz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *