Ephesus Arena İncelemesi

Ephesus Arena Düğün Salonu’nun 400m2lik bahçesinde dillere destan bir düğüne imza atmak ister misiniz? 4.000 kişiye ev sahipliği yapan kır bahçesi ile Ephesus Arena’nın sizlere en iyi hizmeti sunacağından hiç şüpheniz olmasın. Aklınızı başınızdan alacak birbirinden güzel konseptleriyle tanışmak için mekâna gidebilir ve böylece Efes Antik Kent’in doğal güzelliği eşliğinde ‘evet’ demenin ayrıcalığını yaşayın.

Tarih Dokulu Kır Düğünü Konsepti İsteyenlere

Doğanın ve tarihin içinden sizlere seslenen Ephesus Arena’da eşsiz bir manzara var. Tarih dolu vintage kır düğünü konseptleriyle dikkat çeken mekan, her türlü detayı düşünmüş adeta. Hava koşulları o gün elverişsiz görünse bile endişelenmeyin! Çünkü, ne olursa olsun sizlere 500 kişiye hizmet verebilecek bir kapalı alan mekan tarafından sunuluyor. Ayrıca, mekânı dilediğiniz gibi renklendirebilir, dekorasyona sihirli parmaklarınızla dokunabilirsiniz. Bahar aylarında yapacağınız kır düğününüzde; mevsimin en güzel çiçekleriyle, masalarınıza renk katmak sizin elinizde!

Ephesus Arena’da Kaç Kişilik Davetliniz Ağırlanabilir? Ephesus Arena Mekân Özellikleri Hakkında Her Şey!

Kır bahçesinde 4.000 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilen mekânda çeşitli organizasyonlar yapılabilmekte. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak 500 kişilik bir kapalı alan da organizasyonlarınız için her ihtimale karşı hazır bekletilmektedir.

Ephesus Arena’nın içerisinde bebek bakım odalarından tutun engelli dostlarınız için lavabolara kadar her ayrıntı düşünülüp önceden hazır konuma getirilmiştir.

Ephesus Arena’da Hangi Tür Organizasyonlar Yapılabiliyor?

Her isteğinizle özel olarak ilgilenebilecek bir mekan arıyorsanız Ephesus Arena’yı tercih edebilirsiniz. Evlenmeden önce arkadaşlarınızla doya doya eğleneceğiniz bir kına gecesi organize etmek isterseniz yine Ephesus Arena’ size Hint konseptli kına gecesi yapabilmektedir.

Harika bir organizasyon gecesinin yorgunluğunu üzerinizden atabilmek için antik otelde konaklayabilir ve harika bir balayı deneyimi yaşayabilirsiniz.

 Ephesus Arena’da Yapacağınız Diğer Organizasyonlar

Ephsesus Arena, yalnızca düğünle sınırlı kalmayarak; iş toplantılarınızda, sünnet düğünlerinizde, nişan organizasyonlarınızda, yıl dönümü kutlamalarınızda, yemekli ve yemeksiz davetleriniz gibi pek çok özel anınızda hizmet verebilmektedir.

Ephesus Arena’ya Nasıl Gidebilirsiniz?

Ephesus Arena’ya gelebilmek için pek çok seçeneğe sahipsiniz. İzmir Selçuk, Atatürk Mahallesi’nde yer alan Ephesus Arena’ya kısa bir sürede ulaşabilmeniz için Aydın otobanını kullanmanızı ve Hızlı Geçiş Sisteminden geçmenizi öneririz. Toplu taşıma araçlarını kullanmayı tercih ederseniz eğer; Selçuk Aktarmadan binebilirsiniz veya dolmuşları tercih edebilirsiniz. Kişisel aracınızla gelmek tercihiniz ise eğer aracınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir otoparka sahip olan mekânda vale hizmeti de var.

Yol tarifi için dilerseniz internette araştırma yapabilir ya da mekanı arayarak size bilgi vermesini talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *