Esinti Kır Evi İncelemesi

Esinti Kır Evi
Esinti Kır Evi

Kendi Hayallerinizi Gerçekleştirebileceğiniz Bir Yer!

Sonunda o gün geldi değil mi? Şimdi sırada o gece için kurduğunu her hayalinizi gerçekleştireceğinize inandığınız bir mekân tercih etmek kaldı. En zoru bu gibi… Ama bizimle tanışana denk en zoru bu. Hayallerinizi A’dan Z’ye her detayıyla önemseyen ve düşünen tecrübeli bir ekiple sizleri memnun eden Esinti Kır Evi; “her şeye siz karar verin siz planlayın gerisini sadece bizlere bırakın ve derin bir nefes alın” diyor.

Esinti Kır Evi’nin Hizmet Kapasitesi Nedir?

200m2lik alanı ile sizleri İstanbul Kartal’da ağırlamaktan gurur duyan Esinti Kır Evi’nin konseptleri ve fiyatları sizi tatmin edebilir düzeyde görünmekte. Aklınıza gelebilecek her anınızda sizleri kaliteli hizmetle karşılayabilecek donanıma sahip Esinti Kır Evi, hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir mekân.

17 yıl gibi uzun zaman zarfında sizlerle birlikte olan Esinti Kır Evi, kapasitesi ile de sizleri memnun edecektir. 400 kişiye ev sahipliği yapan bir açık alanı ve 300 kişiye hizmet veren bir kapalı alanı olan Esinti Kır Evi’nde araç güvenliğiniz sağlanmaktadır. Ayrıca, 250 araçlık otoparkı sayesinde davetli sayınızda da cömert davranabilirsiniz. 

Esinti Kır Evi’ne Nasıl Gidilir?

Esinti Kır Evi; İstanbul Kartal’da sizlerin hizmetinize sunulmakta olan bir kır düğünü mekânıdır. Kartal mevkiine gelen dolmuş ve otobüsleri kullanarak rahatça Esinti Kır Evi’ne ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını tercih eden misafirleriniz 16S, KM21 numaralı otobüse binerek Lider Sokak ve Alev Sokak duraklarında inebilirler. “Kişisel aracımla gitmek isterim” diyorsanız; Yakacık Çarşı Mah. Ayazma CD. Şeker suyu Sk. No:26 Kartal adresini navigasyonunuza girmenizi tavsiye ederiz.

Esinti Kır Evi’nde Sizlere Nasıl Bir Hizmet Vaat Ediliyor?

Organizasyon Firması Getirme

·         Menüde Değişiklik

·         Menü Tadımı

·         Fotoğrafçı Getirme gibi pek çok konuda özgür olmanızı önemsiyoruz! Ne de olsa bu sizin geceniz öyle değil mi? En iyi geceyi yaşamanız için ön ayak olan bizler de üstümüze düşen her şeyi yapmalıyız! Bu nedenle, Esinti Kır Evi’ni tercih edebilir ve bizlere daha sonra teşekkür edebilirsiniz.

Eşsiz bir gece, harika sunumlar, kusursuz ilgi alaka ve çok daha fazlası sizin en özel gecenize layık. Gönlünüzce bir düğün töreni için çok daha fazlası için Esinti Kır Evi’yle mutlaka görüşün!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *