Işılay Düğün Salonu İncelemesi

Hafızlarda yer edinecek bir organizasyon ile eğlenerek ve mutlu olarak evlenmeyi istemek herkesin hakkı!

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Işılay Düğün Salonu, profesyonel ekibi sayesinde sizlere ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatacaktır. Müşteri memnuniyetinde İstanbul Pendik’te bir numara olarak bilinen Işılay Düğün Salonu, hayallerinizin ve isteklerinizin en ufak detayına kadar önem verir.

Işılay Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Işılay Düğün Salonu, 500-750 kişilik kapasiteli kapalı bir mekândır. Sizlerin memnuniyeti için tasarlanmış olan geniş dans pisti, tüm misafirlerinizi alabilecek büyüklüktedir. Salonda her mevsime uygun soğutma ve ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Diğer düğün salonlarından farklı olarak salonda jeneratörler bulunmakta ve olası aksilikler engellenmektedir.

23 yıldan beri İstanbul’un Pendik ilçesinde 750 kişilik kapasitesiyle hizmet veren Işılay Düğün Salonu’nda akıllardan silinmeyecek organizasyonlar hazırlanmaktadır.

Işılay Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Işılay, İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunmaktadır. Trafik sorunu baz alındığında, kendi aracınız ile düğün salonuna çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şahsi araçları olmayan kişiler ise toplu taşıma araçları ile Işılay Düğün Salonu’na rahatça ulaşabilmektedir. Misafirleriniz ise Işılay Düğün Salonu’na 16A, 16, 222, 17 ve KM20 toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca ulaşabilirler.

Işılay Bir Düğün Salonu’ndan Daha Fazlasıdır

Organizasyonlarında uzman kadroları ile çalışan Işılay Düğün Salonu, yemekli veya yemeksiz, alkollü veya alkolsüz seçenekler ile sizlerin isteği doğrultusunda menüler ayarlamaktadır. Kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile sektörler arasında en çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi budur. 

Sizleri zengin içerikli menüler ve çeşitli organizasyonlar ile ağırlamak isteyen Işılay Düğün Salonu,  her organizasyona ve içeriklere göre uygun bir bütçe ile sizleri memnun edecek gibi görünüyor. 

Işılay Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Özel Toplantılar
 • Nikâh Törenleri
 • Kurumsal Toplantılar
 • Düğün
 • Bekârlığa Veda Geceleri
 • Asker Eğlenceleri
 • Nişan Törenleri
 • Kına Geceleri
 • Bayi Toplantıları
 • Baby Shower
 • Sünnet Düğünleri

Işılay Düğün Salonu; çeşit çeşit organizasyonlar ve sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek müşterilerine bütün imkânları sunarak hizmet etmektedir. 

Hayallerinizi Gerçekleştirmek, Uzmanların Elinden Geçer!

Organizasyonunuzla ilgili her şeyi sizle birlikte planlayan Işılay, bununla birlikte; sizler için mükemmel bir düğün organizasyonu gerçekleştirecektir. 

Işıl ışıl bir düğün gecesi için Işılay Düğün Salonu’na göz atabilir, kararınızı  dilediğiniz zaman verebilirsiniz.. Romantik ve kaliteli düğün organizasyonlarında bölgedeki en iyi düğün salonu olarak bilinen Işılay Düğün Salonu, uygun fiyatları ile de gönülleri hoş tutmaktadır. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *