Düğün Pazarı Hakkında Merak Edilenler

                           

                         
 Düğün Pazarı Hakkında Merak Edilenler
Düğün Pazarı Nedir?
Gelingeliyor markası çatısı altında kurulan Düğün pazarı evlenecek tüm çiftleri ve düğünle ilgili hizmet veya ürün satan tüm satıcıları bünyesinde barındıracak bir platformdur.
Düğün Pazarının Amacı Nedir?
Gelin ve damat adaylarının nişanları, kınaları ve düğünleri için ihtiyacı olabilecek her türlü ürünü ve hizmeti bulabileceği Düğün Pazarı’nda talep edilen hizmetleri ve ürünleri satışa sunacak yüzlerce firmaya yer verir. Düğün sonrasında da gelinliğini, ayakkabısını ya da eşyasını satmak isteyen tüm çiftlere de ilan verme şansını Düğün Pazarı olarak sunar, mağaza açma ve ürün satışını sadece firmalara değil bireysel kullanıcılarımıza da imkan tanır.
 
 
    Düğün Pazarı’nda Gelin ve Damat Adayları Neler Bulabilecek?  
Mutluluğa “Evet” demek için büyük bir heyecan ve mutlulukla düğün alışverişine devam eden siz değerli çiftler Düğün Pazarı’nda aradığınız ve aramadığınız her şeyi bulabileceksiniz. Nişanınızdaki pasta mumlarından kınanızdaki tacınıza, gelin ayakkabınızdan damat bohçasına kadar ihtiyacınız olan her şeyi tek bir “tıkla” burada bulabilmeniz için çalışıyoruz.  
Gelin Takısı & Saat kategorimizde gelin küpesinden tektaşlara, altın bilezikten damat takılarına kadar nişan, kına veya düğün geceniz için mücevher ihtiyaçlarınızı bulabileceksiniz. Özel tasarım yapan kuyumcularla tanışarak da sevdiğinize özel bir hediye tasarlatma imkânı da Düğün Pazarı’nda! 
Düğün Alışverişi kategorimizde nişan, kına ve düğününüz için davetiyeden nikâh şekerine gelin bohçasından nişan sepetine kadar tüm ihtiyaçlarınızı hiç yorulmadan beğenmenizi ve sitemizde mağazası olan firmalara ulaşmanızı amaçladık.  
Bakım Güzellik kategorimizde gelin ve damat bakım ürünlerini bulabilecek, nişan veya düğün bohçasına eklenecek makyaj malzemelerini de satın alabileceksiniz. 
Giyim ve Ayakkabı kategorimizde ise gelinliğinize ve damatlığınıza eşlik edecek ayakkabı ve çanta ihtiyaçlarınızı bulabilecek veya özel tasarım yapan firmalarla tanışma şansı elde edeceksiniz.
Gelinlik kategorimizde ise sıfır ve ikinci el gelinlikleri tek tek inceleyebilecek ve hayallerinizdeki gelinliği bulmanızı sağlayacak, belki de fikrinizi değiştirip farklı bir gelinlik için ilham kaynağı olacağız. 
Parti malzemeleri kategorimizde doğum günü kutlaması, evlilik teklifi, nişan, kına ve düğün organizasyonlarınız için aradığınız parti malzemelerini bulabileceksiniz.
Elektronik kategorimizde ise yeni eviniz için gerekli olan tüm eşyaları bulabilecek ve düğün alışverişiniz için gerekli olan her şeyi tamamlamış olacaksınız.  
 
       Düğün Pazarı’nda Mağaza Sahipleri ( Satıcılar)  Neler Yapabilecek?
Evlenecek çiftlerin ihtiyaçları olabilecek tüm hizmet ve ürünleri tek bir platformdan yola çıkarak bulmasını amaçladığımız Düğün Pazarı’nda yüzlerce firma arasında sizde yerinizi almaya başlayın ! En uygun fiyata en iyi firmaları bulmak ve düğün alışverişlerini tamamlamak isteyen yüzbinlerce çift ile tanışma ve ürünlerinizi eritme zamanı! Düğün Pazarı sayesinde gerek seri üretimli gerekse de el emeği ürünlerinizi yüzbinlerle buluşturacak firmanızın satışlarını ve bilinirliğini arttırabileceksiniz. 
    Satıcı Olun
Türkiye’nin en büyük düğün alışverişi platformu olmaya aday Düğün Pazarı’nda satıcı olmak çok kolay! Mağaza açmanızda, yönetmenizde ve yapılandırmanızda daima sizleri desteklediğimiz Düğün Pazarı’na şimdiden hoş geldiniz! Aşağıda yer alan butona hemen basarak firmanıza bol bol kazanç getirecek ve markanızın bilinirliğini arttıracak Düğün Pazarı’na hemen kayıt olabilirsiniz!
Satışlarınızı Dijital Pazarlama Aktivitelerimizle Daha Çok Arttırma Şansı!
Reklam grubumuz, satışlarınızı ve firmanızın bilinirliğini arttırmak adına daima çalışıyor ve yepyeni fikirler üretiyor. Sıradan reklamları bizimle unutacağınıza eminiz. Siz Düğün Pazarı’nda sizin için yapacağımız reklamlara şaşırıp kalırken sitenizin trafik oranlarına ve satışlarınıza da inanamayacaksınız. Ne yapacağımız ise sizinle bizim aramızda bir sır! Haydi, satışlarını nasıl arttırabileceğimizi bize sor! 
    Düğün Pazarı’nda Başka Neler Bulabileceksiniz?
Sadece satın al veya satış yap misyonumuz yok! Düğün Pazarı’nda sizlere yönelik bir sürü hizmetimiz var! Evlenecek çiftler için harika bir blog tasarladık ve bloğumuzda düğün ile ilgili sağlık, güzellik, alışveriş, stres azaltıcı testler ve daha nice konuları bulabilecek ve düğün sürecinizde merak ettiğiniz her şeyin yanıtını alabileceksiniz. Eğlenceli videoların ve konularında yer alacağı blog köşemizden eminiz ki hiç çıkmak istemeyecek ve düğününüz için farklı fikirleri öylesine gezinirken bile bulabileceksiniz. Kısacası, sadece düğün alışverişi değil düğün süresince de sizin her türlü konuda ihtiyacınızı karşılayabilecek ve düğün sonrasında da para kazanmanızı sağlayabilecek bir platform yaratmayı hedefledik. “Bi dakika, düğün sonrasında para kazanmak mı dedik?” :) 
Evet, evet doğru duydunuz! Düğün sonrasında nişan, kına veya düğün videolarınızı bize gönderin ve para kazanın. Videonuza yerleştirilecek reklamlarla bakiyeniz biriksin ve yeni evinize bir katkı sağlayın! ( Biz diyelim ibibikler öter ötmez sız deyin sütler kaymak tutar tutmaz aktif olacak, ingilizce ve kaba tabiriyle coming soon)
 
.