Hakkımızda

Düğün Pazarı

Araştırmalara göre son yıllarda Türk insanı alışverişlerini sadece tek bir yerden araştırma ve sonuca ulaşma eğilimi gösteriyor. Bu anlamda düğünpazarı.com olarak tüm düğün ihtiyaçlarının tek bir platformdan yönlenmesi amacıyla sitemizi yeni evlenecek çiftlerin hizmetine sunduk. Websitemiz düğün alışverişi yapan sözlü ve nişanlı çiftlerin karşısına, en uygun fiyata en iyi firmaları çıkartarak bu ekosistemin olmazsa olmazlarından biri olmayı hedefliyor.
Biz düğün alışverişi yapan çiftlerin ihtiyacı olan tüm ürünleri ve hatta hizmetleri sitemizde rahatlıkla bulabileceğini iddia ediyoruz ama buna rağmen ''biz baktık ama bulamadık'' diyenler olmuyor değil. Siz de baktınız ama bulamadınız tarzında bir deneyim yaşarsanız bizimle iletişime geçin. Telefon edebilir, email atabilir hatta mektup bile yazabilirsiniz. Neyse konumuza dönelim. Biz, gün geçtikçe artan otomasyon alışverişlerin yanısıra, birebir görüşerek alışveriş yapmayı ticaretin kalbinde tutmayı görev sayıyoruz. İşte tam bu yüzden yaratıcı fikirlerin yaşadığı ve geliştiği bir platform oluşturduk. Satıcılarımızın fikirlerini ve el emeklerini başarılı işlere dönüştürmeleri bizim için önemli. Bu nedenle, evlilik hazırlığı yapan yüzbinlerce genç çiftin insani dokunuşlarla yaratılmış özel ürünlerle birlikte yeni evleri için gerekli olan en önemli kalemleri en uygun ve en kolay yolla onlara sunmak için dugunpazari.com hizmet vermeye başladı.

Amacımız

Ticareti insanı değerlerden uzaklaştırmadan, toplum, çevre ve ülkemiz ekonomisinde olumlu bir yer edinmek ilk hedefimiz. Bu niyetle çıktığımız yolda en iyi hizmeti vermek için ilkelerimizden ödün vermeden çalışmayı amaç edindik. Düğün Pazarı olarak gelin ve damat adaylarına, el yapımı nikah şekerinden damat bohçasına, gelinlikten el işi uzaktan kumanda kılıfına kadar özel yapım ürünler sunuyoruz. Bunun yanısıra elektronik ve kozmetik gibi evlenecek bir çiftin ihtiyaç duyabileceği herşeyin sitemizden sunulmasına ve evlenecek çiftlere gösterimine yardımcı oluyoruz.

Satın Alın

Özel yapım ürünler yada piyasada bilinen seri üretim ürünlerin sunulmasında ve satıcı ile iletişime geçme sürecinde gelin ve damatlarımıza yardımcı oluyor ve sitemizi keşfetmelerini sağlıyoruz. Editörlerimiz, en çok trafik alan ürünü yada hizmeti en kısa yoldan alıcı ile buluşturuyor.

Satış Yapın

Düşük rakamlar, güçlü bir iletişim ve teknik destek ile, sitemizde satış yapmak isteyen herkesin mağaza açmasına, yönetmesine ve yapılandırmasına yardımcı oluyoruz. Düğün Pazarında satıcı olmak ister misiniz?

Satış Yapın